cz en de
Machův mlýn - letní rekreační středisko Machův mlýn - letní rekreační středisko Machův mlýn - letní rekreační středisko Machův mlýn - letní rekreační středisko Machův mlýn - letní rekreační středisko

Novinky

Prožijte dovolenou na Machově Mlýně!

Přijímáme rezervace na letošní sezonu, ceny jsou stejné jako loňský rok !

ZORBING a AQUA ROLLER NA VODĚ

Přijeďte si vyzkoušet jedinečnou zábavu a adrenalin, ZORBING (Agua-ball) a AQUA ROLLER na Machově mlýně! Je to zábava, kterou si jistě užijete… Vhodné pro jednotlivce i dvojice, tak neváhejte!

Trampolína, bungee trampolína a další atrakce

Nově jsme pro Vás připravili BUNGEE TRAMPOLÍNU, TRAMPOLÍNA - 5m a další. Přijeďte se k nám podívat a vyzkoušet si adrenalinovou zábavu. Vhodné pro ŠKOLY, FIREMNÍ A SPORTOVNÍ AKCE.

lesanartxt182.jpg

facebookrtxt162.jpeg

Machův mlýn

je oblíbené  letní rekreační středisko situované v chráněné oblasti Křivoklátska v biosferické rezervaci Evropské Unie. Leží v malebném údolí Javornického potoka, obklopené lesy, vzdálené 70 km od Prahy.

 Středisko protíná turistická stezka, která dál směřuje k řece Berounce a k nedaleké zřícenině hradu Krakovec, známého z pohádky Ať žijí duchové.

Machův Mlýn je vyhledávaným místem pro rodinou dovolenou, stejně tak je i hojně využíván mnoha školami. Konají se zde školní výlety, dětské tábory, firemní akce, soustředění i svatební oslavy. Díky nedotčené přírodě je vhodné k rekreaci i ozdravným pobytům.

Nabízíme široký sortiment sportovních aktivit (bungee trampolína, trampolína, zorbing, stolní tenis, biliardy, nafukovací rafty, volejbal, fotbal, petangue)což spolu s cyklistikou a turistikou přímo vybízí ke strávení aktivní dovolené.

Středisko tvoří: dvě ubytovací budovy, chatová osada, velký plavecký bazén 33 x 25 m, volejbalové hřiště, miniobchod, jídelna s velkou krytou terasou, dvě společenské místnosti, bar, dvě ohniště s přírodním amfiteátrem a rozsáhlé travnaté plochy.

Ubytování tvoří: 7 třílůžkových pokojů, 3 šestilůžkové chaty a 50 čtyřlůžkových chat. Celková kapacita je 250 lůžek.

Prožijte dovolenou na Machově Mlýně!

Přijímáme rezervace na rok 2017 -2018
Užívejte si dovolenou v přírodě, probouzejte se na šumění potoka a zpěv ptáčků. Pro ubytované je automaticky zdarma parkování, využití bazénu, hřiště i společenské místnosti.

ZORBING NA VODĚ

Přijeďte si vyzkoušet jedinečnou zábavu a adrenalin, ZORBING - Agua-ball na Machově mlýně! Je to zábava, kterou si jistě užijete... Vhodné pro jednotlivce i dvojice, tak neváhejte!Zorbing na vodě
Zorbing na vodě
Zorbing na vodě
Zorbing na vodě

Trampolína, bungee trampolína, skákací boty a další strakce

Nově jsme pro Vás připravili:
BUNGEE TRAMPOLÍNU, TRAMPOLÍNA - 5m
SKÁKACI BOTY a další.

Přijeďte se k nám podívat a vyzkoušet si adrenalinovou zábavu.

Vhodné pro ŠKOLY, FIREMNÍ A SPORTOVNÍ AKCE.
Trampolína
Trampolína
Skákací boty
Skákací boty
tisk
Jiří Novák
MACHŮV MLÝN
pošta Chříč
331 43 Plzeň - sever
e-mail: machuv-mlyn@seznam.cz
tel: +420 373 390 109
mob.: +420 736 181 500
majitel: +420 603 70 80 99